Návštěva knihovny v Ústí nad Labem

Zdravý zub se nekazí

Zobrazeno: 47x
Výsledky zápisu z 15. 6.

Ve středu 8.6. 2022 se po dlouhé pauze konalo další kolo Junior NBA. V Maroldovce se naše škola potkala se základní školou Buzulucká z Teplic a s třemi základními školami z Varnsdorfu - ZŠ náměstí E. Beneše, ZŠ Edisonova a ZŠ a MŠ Bratislavská.

„Otočíme Komenského“ – název happeningu, který se konal 10.5.2022 pod záštitou projektu Světová škola. Projekt organizovalo Gymnázium Děčín za podpory EOA Děčín a naší školy ZŠ Komenského.

Zobrazeno: 118x
čtvrtek 9.6. 2022 v 16.00

Dne 17. května 2022 se děti z naší školní družiny zúčastnily „OLYMPIÁDY PRO ŠD“.

Zobrazeno: 59x
OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU DO ZÁKLADNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)

Dne 19.5.2022 se uskutečnilo okresní finále ve volejbalu dívek osmých a devátých tříd. Akce se konala na ZŠ Březová Děčín.

Celkem: 128 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.