POZOR - změna - rozloučení se žáky 9. tříd – Zámek Děčín - středa 26.6. v 16.00. Původní termín sportovního dne pro 2. stupeň se přesouvá na pondělí 24.6.(hřiště Vrchlického). Sportovní den 1. stupeň proběhne ve středu 26.6. (hřiště Vrchlického) Učebnice 2. stupeň bude vracet v úterý 26.6.

Vloženo: 3.6.2024
I letos se v rámci Velkého kamaráda uskutečnil Pohádkový les plný kouzelných bytostí.

Ve středu 29.5.2024 se událo krajské finále dívčího basketbalu.

Dne 23. 5. se naše školní družina zúčastnila olympiády ŠD na školním hřišti ZŠ Dr. M. Tyrše.

historicko – přírodovědná expedice tříd 6. A a 6. B

exkurze do Malé pevnosti a muzea ghetta

Vloženo: 22.5.2024
LABORATORNÍ PRÁCE 6.A

Dne 16. května se v naší tělocvičně uskutečnil futsalový turnaj žáků 5.A.

Celkem: 321 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.