Projekt Erasmus+ - nové příspěvky
28.11.2021

Z důvodu covidové situace se ruší lyžařské kurzy 1. i 2. stupně.

Plošné testování žáků - 22. 11. a 29. 11., 6. 12. 2021… + až do odvolání každý první den ve školním týdnu

Jménem Zoo Děčín děkuji všem vašim žákům a učitelům, kteří nám během podzimu pomohli s úklidem rozsáhlého areálu.

Ve čtvrtek 18.11. se třída 4. B sešla s paní průvodkyní ing. Petrou Czastkovou v 9:00 u kašny na Masarykově náměstí.

prijmeni.jmeno@zsdckomen.cz

Startuje Filipova olympiáda - matematická soutěž pro 6.ročníky - pouze pro předem přihlášené žáky! Podrobné info a přezdívku vám předá učitel matematiky.

Ve ČT 30.9. 2021 se na Mariánské louce v Děčíně konala jazyková soutěž k Evropskému dni jazyků, kterou tradičně pořádá EOA Děčín. Z naší školy se jí zúčastnilo 32 žáků, kteří soutěžili v týmech. Celkový počet soutěžících byl 217 žáků. Naše škola obsadila vítězné 1. místo!!!!

Celkem: 93 článků