1.3.2022

SkolaOnline

Ve středu 11.1.2023 se děti 4. a 5. ročníků zúčastnily okresního kola v přehazované.

V pátek 9.12.2022 se žáci 8.A, 8.B a 8.C zúčastnili online exkurze elektrárny s ČEZ.

Ve středu 7.12. jsme se zúčastnili okrskového finále ve florbale 8. a 9. tříd.

Zobrazeno: 46x
Děti a rodiče žáků ze 6. oddělení (3.B a 4.B) naší školní družiny se společně se svou paní vychovatelkou Lenkou Fuxovou zapojili do celorepublikové sbírky - KRABICE OD BOT. Projekt je určen pro sociálně slabé rodiny s dětmi.

Celkem: 158 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.