Od 7.3. 2024 dochází ke změně některých telefonních čísel ve škole:

Projekt je zaměřen na zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny děti, žáky a účastníky zájmového vzdělávání prostřednictvím podpůrných personálních pozic, vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení pro zájmové vzdělávání, vzájemného sdílení zkušeností, spolupráce a podpory zavádění inovativních metod výuky.

Kino Sněžník  - projekce Motani - "Šílená Indie"  - pátek 23. 2.

Zobrazeno: 74x
Žáci ZŠ Komenského dosahují velmi dobrých výsledků u přijímacích zkoušek.

V KOHO NEBO V CO BYSTE SE CHTĚLI PROMĚNIT

Dne 6. 2. 2024 na naší škole proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně.

Škola zakoupila licenci na výukový portál Umíme to.

Stella Šťastná (9.C) obsadila 1. místo a postupuje do krajského kola!

Jirka Javůrek (9.B) se v okresním kole dějepisné olympiády umístil na 2. místě (71 bodů) a postoupil do krajského kola!

1. 2. – 20. 2. 2024 – podání přihlášek

Celkem: 278 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.