ZDRAVÉ UČENÍ 5

Projekt je zaměřen na zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny děti, žáky a účastníky zájmového vzdělávání prostřednictvím podpůrných personálních pozic, vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení pro zájmové vzdělávání, vzájemného sdílení zkušeností, spolupráce a podpory zavádění inovativních metod výuky.

Projekt Zdravé učení 5 bude probíhat od 1.5.2023 do 31.10.2025.

Zvolené šablony:

1.II/1     Školní asistent ZŠ

1.II/7     Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání ZŠ

1.II/9     Inovativní vzdělávání žáků v ZŠ

1.II/11   Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v ZŠ

1.V/1     Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání ŠD/ŠK

1.V/3     Inovativní vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK

PDF souborzdravé učení 5 (Velikost: 231.77 kB)