ŠD - Olympiáda škol - 1. místo

Dne 18. 5.2023 se naše školní družina zúčastnila OLYMPIÁDY ŠD na školním hřišti ZŠ Dr. M. Tyrše.

Děti soutěžily hned v několika disciplínách: běh, skok z místa, hod do dálky, štafetový běh či hod na cíl.

Za velké účasti dětí z 12 škol se naše školní družina probojovala na PRVNÍ MÍSTO.

Ve štafetovém běhu jsme získali 2. a 3. místo.

Velké poděkování patří hlavně našim sportovcům, pod vedením p.vych. Lenky Fuxové, p.vychovatelkám a žákům ze školní družiny, kteří se akce zúčastnili a skvěle našemu týmu, společně s rodiči, fandili.

Vítězný PUTOVNÍ POHÁR tudíž na jeden rok patří naší ŠD Sládkova při ZŠ Komenského náměstí, Děčín 1.

Olympiádu pořádal Dům dětí a mládeže Děčín za podpory Základní školy Dr. M. Tyrše, na jejímž hřišti se soutěž uskutečnila. Olympiáda si již získala mezi dětmi družin velkou oblibu.

GRATULUJEME!