POSKYTOVÁNÍ NEZBYTNÉ PÉČE - ZMĚNY

Vloženo: 9.4.2021

UKONČENÍ POSKYTOVÁNÍ NEZBYTNÉ PÉČE DĚTEM RODIČŮ VYBRANÝCH PROFESÍ

– PRO ŽÁKY Z JINÝCH ŠKOL

Den 9.4. je posledním dnem na naší škole, kdy se uskutečňuje péče pro děti rodičů vybraných profesí z jiných škol.

Od 12.4.2021  budeme tuto službu poskytovat již jen žákům naší školy, dle kritérií níže:

Mimořádným opatřením určené výjimky pro děti IZS se vztahují na tyto vybrané profese:

• zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,
  • pedagogickými pracovníky, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo  Praktická škola dvouletá, nebo
  • pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy,
  • zaměstnanci bezpečnostních sborů,
  • příslušníci ozbrojených sil,
  • zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
  • zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
  • zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
  • zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního  zabezpečení,
  • zaměstnanci Finanční správy České republiky.

Děti IZS mají nárok na zajištění školního stravování za stejných podmínek, jako při prezenční výuce – rodiče si obědy přihlašují / odhlašují samostatně.

Provoz v hl. budově naší školy od 6:00 do 16:00h.

Informace na tel. čísle 412 517 063, přihlášení dítěte.