Informace Tady nic není :-(

VÝUKA OD 4.1.2021 – AKTUALIZACE

Vzhledem k aktuální situaci oznamujeme, že do školy budou od pondělí 4.1.2021 docházet pouze žáci 1. a 2. ročníků – dle platného rozvrhu hodin.

I nadále platí povinnost nošení roušek a dodržování zvýšených hygienických opatření.

Žáci budou ve svých kmenových třídách se svou p. učitelkou dopoledne, případně i odpoledne zároveň ve školní družině. Školní družina bude v provozu od 6:00 do 17:00h.

Kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají.

Vstup jiných osob (mimo žáky a zaměstnance) je možný jen v nezbytně nutných případech. Žádáme tedy rodiče, aby nevstupovali do prostor školy.

Školní jídelna bude v provozu, rodiče si obědy pro své děti přihlašují / odhlašují samostatně.

1. 3.– 9. ročníky se od 4.1.2021 povinně vzdělávají distančním způsobem – bližší informace obdržíte od svých tř. uč.
  2.

Případné změny budou včas oznámeny.