Škola určená k zajištění nezbytné péče

Oznamujeme Vám, že rada města na základě usnesení Vlády ČR č. 1033 ze dne 12. března 2020 a hejtmana Ústeckého kraje  rozhodla, že nezbytnou péči o děti školního věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci:

- bezpečnostních sborů;

- obecní policie;

- poskytovatelů zdravotních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví;

- příslušníci ozbrojených sil;

- zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách;

- sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách;

- sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí;

- zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení

bude vykonávat Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace v době od 06:00 do 16:00hodin. Stravovací služby pro tyto děti zajistí Školní jídelna Děčín I, Sládkova 1300/13 příspěvková organizace bezúplatně.