MATEMATIKA - soutěž pro 6.třídy

Startuje Filipova olympiáda - matematická soutěž pro 6.ročníky - pouze pro předem přihlášené žáky! Podrobné info a přezdívku vám předá učitel matematiky.

K registraci je třeba udělat 3 jednoduché kroky:

Nejprve žákům zadejte, ať si Filipa stáhnou

Filip je zdarma a žáci ho najdou v obchodu s aplikacemi. Funguje jak pro zařízení s Androidem a iOS, tak je možné jej pustit i přes webové rozhraní:

Poté ať si vytvoří účet s přidělenou přezdívkou

Po spuštění aplikace je třeba kliknout na tlačítko Vytvořit účet. E-mail není povinný, do přezdívky je nutné vyplnit přidělený login. Přezdívky pro Vaši školu: žáci ať zadají ZS_Decin_..., kdy každému přidělte jiné koncové číslo. Heslo si volí každý soutěžící sám.

Nakonec ať při prvním přihlášení vloží PIN školy

Při 1. přihlášení aplikace žáky ještě vyzve k zadání PINu školy (každá má jiný).

PIN Vaší školy je 32539. Díky němu pak jejich výsledky uvidíte ve Statistikách. Kdyby cokoli, později jde případně dodatečně zadat v Profilu přes Nastavení.

A to je vše, soutěžící se do toho můžou dát! Jen připomínáme, že se jim do výsledků zohledňuje počet získaných zlaťáků na 1. pokus při vyplňování Závěrečného testu. Vyplnit ho mají čas až do 5. prosince 2021. Výsledky zveřejníme nejpozději 15. prosince (průběžně je zveřejňovat nebudeme) – zástupcům vítězných škol za každý kraj dáme vědět.

Kdyby cokoli, jsme tu pro Vás

V případě jakýchkoli dotazů nám napište e-mail na adresu podpora.filip@csob.cz.

Všechny informace a aktuality o soutěži vždy najdete na www.csob.cz/olympiada.

Přejeme příjemný den.

Tým Filipovy olympiády